ODZYSKIWANIE DANYCH - pendrive, karty pamięci, dyski ssd hdd


Nawigacja
Menu główne
  Strona Główna
  Artykuły
  Cennik
  Galeria
  Dane firmy
  Regulamin
  FAQ

Odzyskiwanie danych
  Pendrive
  Karty pamięci
  Dyski SSD
  Dyski twarde
  Uszkodzone SA w HDD
  Inne urządzenia
  CD/DVD/BD-R
  RAID

Przydatne
  Dźwięki z HDD
  Jak pakować dyski
  Współpraca

Info
  NAND'y
  Systemy plików
  Dokumenty WORD
  Skasowane dane
  Rodzaj uszkodzenia

RATUJ-DANE
Dane firmy:
RATUJ-DANE
NIP 727-255-28-52
REGON 100722807

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Pn-Pt 9:00 - 17:00

Dane kontaktowe:
tel. komórkowy:
793-450-019
Gadu-Gadu: 2666909
Skype: ratujdane
email: ratujdane@ratuj-dane.plZobacz wizytówkę w serwisie mikroFirmy.pl
Karta pamięci
ODZYSKIWANIE DANYCH Z KART PAMIĘCI

ODZYSKIWANIE DANYCH Z KART PAMIĘCIProces odzyskiwania danych z nośników typu FLASH rozpoczyna się od diagnozy typu uszkodzenia z jakim mamy do czynienia. Następnie kontaktujemy się z zleceniodawcą w celu przedstawienia wyników diagnozy i uzgodnienia szczegółów dotyczących zlecenia.


Rodzaje uszkodzeń:


  1. Uszkodzenie logiczne:

    Pod uszkodzenie logiczne podlegają przypadkowo skasowane dane, format, atak wirusa/konia trojańskiego a także uszkodzenie partycji podczas prze-partycjonowania dysku i/lub skasowanie MBR.

  2. Uszkodzenie fizyczne i mechaniczne:

    Do tej kategorii uszkodzeń zaliczyć możemy wszystkie urządzenia do których nie mamy dostępu, sprzęt nie jest wykrywany w systemie, jest wykrywany z zerową lub zaniżoną pojemnością. Wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne takie jak urwane gniazdo, połamana elektronika również zalicza się do tej kategorii.Proces:


Proces odzyskiwania danych w przypadku uszkodzenia fizycznego polega na wylutowaniu układów pamięci NAND i odczytaniu ich zawartości w zewnętrznym czytniku. Po czym przystępujemy do obróbki odczytanych danych w celu uzyskania obrazu całego dysku(całego systemu plików). Jest to proces czasochłonny i bardzo skomplikowany polegający na dogłębnej analizie „zczytów” i szukaniu zależności między kolejnymi blokami danych. Przykładowo porcja danych (plik) jest dzielona przez kontroler na bloki po czym są one zapisywane pod różnymi adresami w pamięci. Często również zachodzi potrzeba generowania kluczy XOR do danych (szyfrowanie przez kontroler niezależnie od użytkownika) w celu ich odzyskania. Przy odzyskiwaniu danych korzystamy z systemu korekcji błędów odczytu (ECC) w celu uzyskania jak największej ilość zdjęć bez przesunięć, przebarwień i innych defektów. Efekt działania ECC poniżej.kliknij aby powiększyć


Tylko u nas masz gwarancję najlepszej jakości i odzyskania wszystkich możliwych do odzyskania zdjęć.Znane kontrolery pendrive / karty pamięci:

ALCOR, USBest, SM, PHISION, Lexar, Chipsbank, iCreate, OTI, NETAC, ITE i wiele innych...

RATUJ-DANE - Profesjonalne odzyskiwanie danych, odzyskiwanie danych łódź, odzyskiwanie zdjęć, odzyskiwanie danych, odzyskiwanie danych z pendrive, odzyskiwanie danych z kart pamięci, odzyskiwanie danych z dysków twardych